Mondhygiënist – Klazienaveen

Over Dental Clinics

Tandheelkundige zorg van hoge kwaliteit, in een veilige, hygiënische omgeving. Patiënten een onbezorgde, stralende lach bezorgen, dat is onze missie.

Dental Clinics

Mondhygiënist – Klazienaveen

  • Geplaatst op 21 apr. 2017
  • Vacatures

Introductie

Ons team werkt nauw samen om onze patiënten goede en complete tandheelkundige zorg te bieden. Wil jij ons hierbij helpen? We zoeken een mondhygiënist voor 4 dagen per week.

Organisatie

Wij vinden een vriendelijke, prettige sfeer belangrijk. Niet alleen voor onze patiënten, maar ook voor jou als teamlid. Zo kunnen we de beste kwaliteit leveren in een goede werkomgeving. Naast onze praktijk aan de Evenaar hebben we ook een nevenlocatie aan de Saffraan. Benieuwd naar de praktijk en ons team? Bekijk dan hier de praktijkimpressie.

Functie

Als mondhygiënist ben jij de drijvende kracht achter de parodontale zorg. De tandarts is de hoofdbehandelaar met wie je verantwoordelijk bent voor de mondgezondheid van de patiënten. Dankzij nauwe samenwerking binnen het team kunnen we betere zorg aan de patiënten geven en elkaar stimuleren om te blijven groeien in het vak. Zo leggen we samen de lat steeds hoger. Het Service Center ondersteunt de praktijk op het gebied van onder andere administratie en kwaliteit. Hierdoor kun jij je volledig richten op de zorg aan de patiënt.

Functie eisen

Je hebt een passie voor paro en voelt je aangesproken door ons teamconcept. Je werkt graag samen met het team aan de beste kwaliteit tandheelkundige zorg, maar kunt ook goed zelfstandig werken.

Sollicitatie

Enthousiast? Stuur dan jouw CV en motivatie naar werken@dentalclinics.nl o.v.v. ‘vacature mondhygiënist’. Wil je meer weten? Neem dan contact op met onze recruiter Laura van der Laan (06 – 46 23 66 82). Kijk hier voor meer informatie over de sollicitatieprocedure.

Meer vacatures bij Dental Clinics