Nieuws

KNMT zoekt studentvertegenwoordigers

Help jij mee tijdens onze evenementen?

Om tijdens evenementen die de KNMT (mede) organiseert onze leden te ontvangen en te informeren zoeken
wij studenten tandheelkunde die willen ondersteunen bij onze evenementen, beurzen en congressen.

Dit ga je doen:
Op beurzen en evenementen, al dan niet zelf door de KNMT georganiseerd, ben jij het gezicht van de KNMT.
Je ontvangt, samen met een medewerker van de KNMT, onze leden. Afhankelijk van het soort evenement sta je ze te woord, wijst ze de weg, of je helpt ze gericht met het geven van informatie. Heb je geen pasklaar antwoord? Geen probleem. Je noteert de vraag en je zorgt ervoor dat deze na afloop van het evenement wordt door gegeven aan de regio-coördinator.

Wie ben jij?

  • Je studeert tandheelkunde en bent uiteraard lid van de KNMT! In elk geval draag je de vereniging een warm hart toe.
  • Je bent gastvrij, communicatief vaardig en representatief.

Dit bieden wij:

  • Een leuke manier om actief te zijn naast je studie: bij de leukste beroepsvereniging, een kijkje achter de schermen bij de KNMT. Leuk om je netwerk op te bouwen en te vergroten!
  • Een flexibele arbeidsovereenkomst met de KNMT waarbij jij aangeeft wanneer je beschikbaar bent.
  • Een bruto uurloon van € 12,50.

Interesse of wil je meer weten?
Voor meer informatie over bijvoorbeeld de data van onze evenementen kun je contact opnemen met Robbie Scheepers, regio-coördinator, via 030 60 76 211. Wil je reageren, mail dan naar h.westerlaken@knmt.nl, HR
adviseur. De KNMT is de beroepsorganisatie van tandartsen, orthodontisten en kaakchirurgen. Vanuit het kantoor in Utrecht zetten zo’n 60 medewerkers zich dagelijks in zodat onze leden onder optimale omstandigheden de beste zorg kunnen leveren aan hun patiënten. Daarvoor ontwikkelen we producten en diensten, behartigen we de belangen van onze ruim 10.000 leden in Den Haag en Brussel, volgen wij ontwikkelingen en trends op de voet en zijn we mede daardoor de vraagbaak voor onze leden en de media.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen